Андреа Боуерс зняла свою роботу з Art Basel

Андреа Бауерс на Art Basel виставила інсталяцію, в якій засудила насильство чоловіків над жінками в рамках руху #MeToo. Андрея хотіла, щоб це був пам'ятник всім сильним жінкам, які пройшли через насильство. Під час роботи над проектом художниця включила фотоматеріали, на яких було зафіксовано травми, отримані під час зґвалтування.

Робота Андреа на виставці

Робота Андреа на виставці

Декілька днів тому, з соціальної сторінки письменниці Хелен Донахью, стало відомо, що Андреа використала фото з Twitter без згоди постраждалих.

( круто, що мої фотографії побоїв зараз виставлені на виставці в Базелі. Дякую, за експлуатацію моїх матеріалів. Андреа Боуерс, ви розумієте, наскільки це божевільно взяти такі особисті фото і виставити їх без мого дозволу на міжнародній виставці, на все загальний огляд)

Після хвилі критики в Інтернеті, Бауерс погодилася зняти частину своєї інсталяції на виставці Art Basel. Ось, що пише Андреа в заяві artnet News: «Я, Андреа Бауерс, хотіла би вибачитися перед тими, хто пережив насильство і чиї фотографії були включені до моєї інсталяції. Я повинна була попросити згоди авторок».

Джерело: Artnet News

Фото: Getty Images

Uliana Kalush