Вакансії

На Венеційській бієнале представлять виставку Piazza Ucraina

Kinder Album. «Евакуація». Надано: ГО «Українськиймистецький фонд екстреної допомоги»/ГО «Музей сучасногомистецтва».
Kinder Album. «Евакуація». Надано: ГО «Український мистецький фонд екстреної допомоги»/ГО «Музей сучасного мистецтва».

У межах Венеційської бієнале Український павільйон, кураторами якого є Борис Філоненко, Лізавета Герман і Марія Ланько, відкриє виставку Piazza Ucraina. Інсталяцію реалізовано спільно з Українським мистецьким фондом екстреної допомоги (UEAF).

Проєкт представлять у садах Джардіні просто неба. Роботи українських митців висітимуть на колонах навколо памʼятника, щільно засипаного мішками з піском — посилання на поширену в українських містах військову практику захисту культурних памʼяток від обстрілів. Інсталяція створена за проєктом української архітекторки Дани Косміної. 

«Це місце має центр і регулярну структуру, але це експозиція, що постійно змінюється, де плакати нашаровуються один на одного, а розмови про сьогоденний стан світу до і після війни постійно оновлюються», — зазначають організатори події. 

Мета Piazza Ucraina — дати голос художникам і художницям та мистецькій спільноті України на рівні з іншими країнами на знак солідарності з українським народом після жорстокого російського вторгнення. Крім цього, створити простір для розмови та підтримки української культури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: