Яким був насправді Пабло Пікассо, коли повертався додому? Що відомо про життя Френсіса Бекона? Який був Нью-Йорк 60-70-х? The Guardian зробив підбірку книг для самоізоляції у яких ви знайдете відповіді на ці запитання.
My Last Breath, автор Луїса Бунюеля
У своїй фірмовій манері режисер пише про життя: від занепадів до слави, від безгрошів’я до багатства, про свою дружбу з Сальвадором Далі та рецепт ідеального мартіні.
Man With a Blue Scarf, автор Мартін Гейфорд
Люсьєн Фрейд сім місяців малював портрет мистецтвознавця Мартіна Гейфорда, який пізніше напише про нього книгу. Автор хронологічно розписує кожен день Фрейда, поки художник пише портрет Гейфорда, мистецтвознавець створює власну картину, переповідаючи особисті розмови та факти з біографії.
Just Kids, авторка Патті Сміт
У цій книзі американська рок-співачка і поетка описує атмосферу Нью-Йорку кінця шестидесятих — початку сімдесятих:«Фабрика» Енді Ворхола, готель «Челсі», тусовки бітників та музикантів. Just Kids — книга про зростаюче покоління, яке вершило культурну історію минулого століття, зміну поколінь та кохання самої Патті до фотографа Роберта Меплторпа.
The Gilded Gutter Life of Francis Bacon, автор Даніель Фарсон
Френсіс Бекон, один з кращих художників з часів Тернера, але про його життя відомо дуже мало. Даніель Фарсон, друг Бекона, протягом сорока років писав його біографію. Від особистого життя, дитинства до всесвітньої популярності, книга дає нам зрозуміти, ким був Френсіс Бекон.
Life With Picasso, автори Марі Франсуаза Жило та Карлтон Лейк
Франсуаза, яка на 40 років молодша від Пабло Пікассо у книзі розповідає про їхнє спільне життя. Жінка ділиться досвідом: коли великий художник повертався додому, він перетворюється на домашнього тирана. Після виходу книги художник перестав спілкуватись з їх спільними з Франсуазою дітьми.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: