Вакансії

BOOK CHAMPIONS WEEKEND: 6 зінів, які варто знайти на ярмарку

28–29 серпня IST Publishing разом з Kooperativ об’єднуються, щоб створити перший масштабний фестиваль зінів. BOOK CHAMPIONS WEEKEND — два дні знайомства зі стендами художників, дизайнерів, ілюстраторів та всіх інших видавців нішевих книжок, артбуків, зінів. Через недостатньо розвинену книжкову інфраструктуру ми зазвичай не маємо можливості познайомитися з інді-видавництвами, самвидавом віч-на-віч. Проте саме у ці два дні, 29-29 серпня, буде створено тимчасову платформу, де візуальні видання та фотокниги, книжки про мистецтво, дизайн, культуру, а також журнали і газети, зіни та постери, комікси й графічні романи, а також інші лімітовані та ексклюзивні друковані видання стануть доступними для широкої громадськості. Також майже щогодини діятиме лекційна програма, воркшопи й портфоліо-ревю. Тим часом маємо можливість поділитися лише кількома зінами, що будуть представлені на стендах фестивалю BOOK CHAMPIONS WEEKEND.

GORSAD COMMERCIALS Gorsad Kyiv, 2021 

Кожне видання від тріо художньої групи Gorsad — це революція візуальності. Образ як елемент, як інструмент — є головним засобом їхньої роботи з темами молодості, почуттів та сексуальності. Це альтернативний світ фотографії, де не існує забороненого, а дивність є відверто красивою. 

«Рот і хрест» Влада Ралко, 2020

«Рот і хрест», Влада Ралко
«Рот і хрест», Влада Ралко

Перша поетична збірка Влади Ралко є неочікуваним жестом для художниці, яка до цього надавала перевагу візуальній мові. Сама авторка називає свої вірші «стислими текстами», вважаючи поетичну мову чимось таким, що завжди залишатиметься для неї, тієї, що мовить, певною недосяжністю, таємницею.

I Love You Катя Лесів, 2021

I Love You, Катя Лесів
I Love You, Катя Лесів, 500 примірників (пронумеровані та з підписом авторки)

Артбук художниці та фотографки Каті Лесів — документація життя двох півоній, що були куплені в однієї бабусі, але у різні дні. Рослини, що мають спорідненої землі походження, але відрізняються своєю позицією в часі. Документальні фотографії охоплюють погодинну зміну двох рослин, в якій унаочнюється особливість ритмів живого. 

«Київ поетичний» Addenda Press, 2019

«Київ поетичний», Addenda Press
«Київ поетичний», Addenda Press

Зін урбаністичної поезії «Київ поетичний» містить поезії, які фіксують і осмислюють міський досвід в актуальному часі: повсякдення і спогади, які закріплені за конкретними місцями. Проте збірка віршів різних авторів декламує не той Київ, що динамічно стає центром руху та споживання, а передає настрій міста особливо стишений й камерно особистим. 

Bicycle Day Brian Blomerth, 2019

Bicycle Day, Brian Blomerth
Bicycle Day, Brian Blomerth

Сучасне дослідження психоделічного досвіду у вигляді стильного графічного роману авторства ілюстратора та музиканта Брайана Бломерта. Bicycle Day — найамбітніша робота ілюстратора на сьогодні. Графічний роман описує подію 19 квітня 1943 року, коли швейцарський хімік Альберт Гофман проковтнув експериментальну дозу нової сполуки, відомої як діетиламід лізергінової кислоти (LSD) і розпочав першу в світі «велосипедну» кислотну подорож. 

«Бернштейн Сергій Натанович» Надія Величко, 2016

«Бернштейн Сергій Натанович», Надія Величко
«Бернштейн Сергій Натанович», Надія Величко

Поп-ап видання, присвячене харківському математику Сергію Бернштейну. Книга складається з двох частин, кожна з яких описує та наочно схематизує один аспект роботи математиків. Частина перша — це криві Безьє, друга — математична модель руху складних систем. А паперові 3D-елементи підтримують і пояснюють те, що розповідається в книзі.

BOOK CHAMPIONS WEEKEND

IST Publishing x Kooperativ

Воркшопи, виставка, дискусії, вечірка, ярмарка, дебати, лекції, презентації, портфоліо-рев’ю

28.08 — 29.08.2021

Kooperativ (5-й поверх, вул. Січових Стрільців, 23А)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: