Вакансії

«Я выучила мандаринский язык»: «Монтаж» на карантині та поради від групи

exc-5f4e4b2c93a3b2417d4d96c9
exc-5f4e4b2c93a3b2417d4d96c9

Група «Монтаж» виникла у 2016 році за ініціативи Каті Лібкінд як тимчасова колективна практика. Зазвичай художниці та художники об’єднувалися як автори спільного висловлювання під час виставкових проєктів: у 2016 році в просторі «White world» та у 2017 році під час Фестивалю молодих художників у Мистецькому Арсеналі. Натомість «Третій монтаж» реалізовано як спільну інстаграм сторінку. В інтерв’ю Тетяні Кочубінській Катя Бучацька, одна з учасниць групи, описала цю практику так: «Мы списались и сделали платформу в Instagram “Монтажа” онлайн (@montage.online), где мы продолжаем (…) реагировать друг на друга посредством фотографий, текстов, видео».

Для цього матеріалу Аміна Ахмед зустрілася з учасницями та учасниками «Третього монтажу» онлайн, поговорила про їхній досвід перебування на карантині та зробила підбірку порад, що завжди стануть у пригоді.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от montage.online (@montage.online)

Розмову з групою «Монтаж» я записала ще 14 травня. Це був лише другий місяць карантину, оголосили третє подовження і я активно та наївно користувалася такими фразами як «завершення карантину» (відповідь на моє недоречне питання можна прослухати в пункті «Як “пройшов” карантин»).

Мотивацією для розмови послугувала інстаграм сторінка групи, де з-поміж інших публікацій художниці та художники викладали короткі відео з порадами [більше відео можна знайти за тегом #montage_lecture в інстаграмі — прим. авт.], що були ще більш актуальними в період засилля онлайн курсів, лекцій та іншого безкоштовного контенту.

ПРО «МОНТАЖ»

Група «Монтаж» про колективну практику from Your Art on Vimeo.

ЯК «ПРОЙШОВ» КАРАНТИН

Група «Монтаж» про період карантину from Your Art on Vimeo.

ПРО ПЕРЕЖИВАННЯ

Група «Монтаж» про переживання, пов’язані з пандемією from Your Art on Vimeo.

ЯК ЖИТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

Група «Монтаж» про життя під час пандемії from Your Art on Vimeo.

#MONTAGE_LECTURE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: