Маша Рева та NOWNESS дають нове дихання «Весні священній» Ігоря Стравинського

29 травня NOWNESS випустить фільм The Rite у співпраці з Королівським оперним театром режисера Адама Чоки Келлера — унікальну інтерпретацію твору Стравинського. Трейлер можна подивитись тут.

рева2.jpg


«Это особенный проект, привлекающий внимание к очень важной теме — людям с особенностями развития, — каже відома художниця, дизайнерка та співавторка проекту Маші Рева. — Во время работы над проектом я сталкивалась с тем, что в обществе эту тему обходят, это часто неловко. Мы хотели дать возможность таким людям проявить себя в новом контексте, и я думаю получилось сильно».

NOWNESS — це творчий колектив, головною ціллю якого, є створення відео, присвячених важливим дням в історії. Створена в 2010 році, трупа артистів поставила собі за мету розвивати почуття толерантності до людей з особливостями розвитку та впливати на суспільство через мистецтво, дизайн, моду, красу, музику, та подорожі.

Перша прем’єра «Весни священної» відбулась 29 травня 1913 року. В історії балету робота Ігоря Стравинського вважається однією з найбільш впливових, але разом з тим і однією з найбільш суперечливих. Своєю енергетикою «Весна священна» буквально підірвала правила класичного мистецтва.

Джерело: NOWNESS

Uliana Kalush