Вакансії

На виставці номінантів Премії PinchukArtCentre 2020 не буде медіаторів

6 лютого відбулася прес-конференція з нагоди відкриття виставки номінантів премії PinchukArtCentre 2020. За кілька годин до її початку редакція Your Art отримала лист від профспілки «Первинна профспілкова організація Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців фонду БО “Благодійний фонд Віктора Пінчука “Сучасне мистецтво в Україні”», в якому йшлося про те, що контракти усіх медіаторів не було подовжено на виставку номінантів премії.

На прес-конференції арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф відповів на питання журналістки Your Art: чому звільнили медіаторів? Медіатори працюють за контрактом, що оновлюють кожну виставку. Зараз інституція передивляється позицію медіатора та хоче замінити її на гіда. Гіди водитимуть екскурсії кожні півгодини виставкою та розповідатимуть не лише про кожну з робіт, а й про контекст та кураторське бачення проєкту. Редакція Your Art сподівається, що ситуація буде вирішена згідно з чинним трудовим законодавством, а також слідкуватиме за перебігом подій.

Нагадуємо, що раніше ми писали про те, що 25 грудня активісти та члени профспілки провели акцію під стінами PinchukArtCentre, мета якої — створення колективного договору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: