Вакансії

7 виставок художниць, що відкриваються навесні у Великобританії

  1. Vivien Suter: Tintin’s Sofa у Camden Arts Centre (Лондон). На виставці будуть представлені величезні полотна, над якими художниця працює у своїй студії у Гватемалі. Виставка відкрита до 5 квітня.

  2. Zanele Muholi у Tate Modern (Лондон). Південноафриканська художниця працює з ЛГБТК+ людей та на виставці представить роботи, які стосуються цієї спільноти. Виставка триватиме з 29 квітня по 18 вересня.

  3. Linderism у Kettle’s Yard (Кембрідж). Художниця з Ліверпуля представить колажі. Виставка триватиме до 26 квітня.

  4. Diane Simpson: Sculpture, Drawing, Prints’ у Nottingham Contemporary (Ноттінхем). Художницю з Чікаго захоплюють житлові будинки та вони критично осмислює їх та людей, які в них живуть. Виставка триватиме до 3 травня.

  5. Johanna Unzueta: Tools for Life у Modern Art Oxford (Оксфорд). Художниця з Чилі представить в’язання, текстильні роботи, скульптури та малюнки. Виставка триватиме до 10 травня.

  6. Toyin Ojih Odutola: A Countervailing Theory’ у The Barbican (Лондон). Американська художниця з Нігерії представить графічні роботи. Виставка триватиме з 26 березня по 26 липня.

  7. Breaking The Mould: Sculpture By Women Since 1945 у Yorkshire Sculpture Park. Групова виставка скульптур художниць, що працювали після Другої світової війни. Виставка триватиме з 4 квітня по 14 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: