Вакансії

Афіша онлайн-подій з 11 по 17 травня

exc-5eb715ab80e692462f893ce0
exc-5eb715ab80e692462f893ce0

Щотижнева рубрика «Мистецька афіша» — підбірка актуальних онлайн-подій в Україні та світі.

Ілюстрація: Міша Букша

Ілюстрація: Міша Букша

ОНЛАЙН – ЛЕКЦІЇ

Галерея The Naked Room

Коли: 13 травня

PinchukArtCentre запустив серію прямих ефірів в інстаграмі «Музеї на паузі». Спікерки цього тижневого випуску стануть кураторки Марія Ланько та Лізавета Герман.

ОНЛАЙН-ЗАХОДИ

Презентація проєктів American Arts Incubator 2020

Коли: 14 травня

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ влаштує презентацію проєктів American Arts Incubator in Ukraine, які були створені під керівництвом американської художниці та дослідниці Еллен Перлман.

Detali X Інша Освіта

Detali спільно з Інша Освіта запустили програму, яка охоплює серію лекцій та практичних занять від митців, музикантів та експертів електронної сцени і не тільки.

Stalking Chernobyl — Exploration After Apocalypse 

Stalking Chernobyl — Exploration After Apocalypse — документальний фільм показує паралельну реальність, яка розгортається навколо підпільної культури сталкерів Чорнобильської зони відчуження. Стрічку можна безкоштовно переглянути на ютубі.

Gasworks

Протягом квітня та травня Gasworks представить серію онлайн-показів художніх фільмів.

ОНЛАЙН-ВИСТАВКИ

ПРОХІДНА КІМНАТА

Місце: The Naked Room

Коли: до 12 травня

Марк Чегодаєв ініціював діалог з галерейним простором, який сьогодні використовують не по призначенню. Він розмістив білі аркуші паперу на місце експозиційних робіт до закриття. Сьогодні відвідувачі можуть нанести свій малюнок на аркуші. В галерею пускають не більше 2 людей, приходити можна лише з маскою.

Institute of Contemporary Arts

The ICA Daily

Тут представники Інституту Сучасного Мистецтва щоранку діляться корисними посиланнями на освітні платформи або розважальні канали.

Підписка: www.ica.art/sign-up

Сайт: www.ica.art/ica-daily

Parasol unit foundation for contemporary art

O Sole Mio

Фонд підрозділу благодійної освітньої організації Parasol представив онлайн-виставку творів O Sole Mio. Натхнені теплом та позитивним італійської пісні, куратори запропонували митцям переосмислити пісню та створити роботу за її мотивами. 

Сайт: www.parasol-unit.org

Gasworks

Протягом квітня та травня Gasworks представить серію онлайн-показів художніх фільмів.

Сайт: www.gasworks.org.uk

The Showroom

Fortnightly Highlights

The Showroom запустив Fortnightly Highlights — онлайн-платформу, на якій представили виставку Affection as Subversive Architecture, про іспанський колектив Recetas Urbanas.

Сайт: www.theshowroom.org

Nottingham Contemporary

Nottingham Contemporary та V21 Artspace оцифрували матеріали минулих виставок. Серед них: Still Undead: Popular Culture in Britain Beyond the Bauhaus; Lis Rhodes: Dissident Lines; Elizabeth Price: FELT TIP and Still I Rise: Feminisms, Gender, Resistance Act 1.  

Сайт: https://www.nottinghamcontemporary.org/record/virtually-visit-us/

FACT

The Living Planet

FACT запускає The Living Planet — безкоштовну онлайн-програму, яка досліджує наші стосунки з природним світом. 

Сайт: www.fact.co.uk/thelivingplanet

Acute Art 

У співпраці з художниками Acute Art досліджує нові візуальні можливості поза традиційними інституційними структурами. Додаток Acute Art X дозволяє переглядати та досліджувати VR-твори Марини Абрамович, Олафура Еліассона та багатьох інших.

Acute Art app

TRANSMISSIONS

Центр мистецтв Wysing запустить платформу прямих трансляцій TRANSMISSIONS, яка діятиме до кінця року.

Сайт: www.wysingartscentre.org

OPEN CALL

Docudays UA та Український інститут оберуть документальні проєкти для Каннського кіноринку

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA спільно з Українським інститутом оголошують відбір до участі у презентації української документалістики на Каннському кіноринку – UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs. Подати заявку можуть автори проєктів документальних повнометражних фільмів у жанрі креативної та авторської документалістики, які створюються для фестивальної та кінотеатральної дистрибуції. Це мусять бути проєкти на стадії постпродакшену. Режисери також мають презентувати не менше 10 хвилин монтажу майбутнього фільму. 

Дедлайн: 23 травня

«Розбиратися в соціальній теорії»: семінарський курс від школи «Локус»

10-денний разом із соціологинею, MPhil in Sociology of Media and Culture (The University of Cambridge), менеджеркою досліджень в ІСАР Єднання Вікторією Алієвою. Курс буде корисний тим, хто цікавиться соціальною теорією, слухав курси, читав літературу, але не знає, що саме йому буде корисно та як це знайти. Організаційний внесок: 2400 грн. Заповнити форму можна тут.

Дедлайн: 23 травня

Open Call від Your Art

Your Art оголосив open call: надсилайте тексти на тему творчої рефлексії на нинішню пандемію COVID-19. Деталі за посиланням

Дедлайн: 11 жовтня

KHARKIV PHOTO FORUM запрошує до участі в міжнародній науковій конференції «Харківська Школа Фотографії» 

Харківський Форум Фотографії — перший міждисциплінарний форум, присвячений ґрунтовному аналізу та контекстуальному дослідженню Харківської школи фотографії, що відбудеться 18-21 серпня 2020 року у Харкові. Основними подіями форуму стануть міжнародна наукова конференція, виставкові проєкти, публічні дискусії та обговорення з українськими та закордонними фахівцями.  Щоб стати учасником конференції, необхідно заповнити анкету за тут.

Дедлайн: 1 травня

Set Art Laboratory

Set та Благодійний фонд «Кусум» оголошують прийом заявок на стипендіальну програму та майстерні для художників та художниць. Умови конкурсу: надіслати коротке CV та портфоліо на адресу [email protected]

Дедлайн: 14 грудня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: