Вакансії

Найстаріше фотоагентство Алінарі закривається

У результаті фінансової кризи фотографічне агентство продає свою штаб-квартиру у Флоренції і переводить величезний архів у сховище.

Агентство Аланарі, засноване в 1852 році братами Леопольдо, Джузеппе і Ромуальдо Алінарі, здобуло славу найбільшого фотоархіву пам’яток Італії, творів мистецтва, світського й вуличного життя. Колекція фірми сьогодні містить більше 5 000 000 робіт від ранніх експериментів з фото до сучасних цифрових зображень, включаючи 220 000 негативів і понад 1000 одиниць обладнення. Для порівняння: Музей Вікторії та Альберта в Лондоні, який почав купувати фотографії у 1852 році, володіє близько 800 000 фотографій.

Дівчата з пенсіону

Дівчата з пенсіону

Чоловік піднімається по сходам на вежу

Чоловік піднімається по сходам на вежу

До кінця червня Алінарі має звільнити своє флорентійське приміщення, за адресою Ларго Алінарі 15. Будівля була продана приватним власникам і буде переобладнена у квартири, повідомляє італійська газета Il Fatto Quotidiano.

«Роботи занадто важливі, щоб віддати їх у приватні руки, тому вони залишаються на зберіганні в архіві поки повністю не перейдуть в державний фонд», — говорить Клаудіо де Поло, президент Алінарі з 1984 року.

Діти вулиць Неаполя

Діти вулиць Неаполя

У 2008 році колекція була оцінена в 138 млн. євро італійським фотографом та істориком фотографії Італо Занніє.

Фото: Alinari

Джерело:The Art Newspaper

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: