Вакансії

Американка викрала, а потім повернула фрагмент мармуру в Італію

Американка повернула викрадений мармур до Італії. У листі вона написала, що їй стало соромно. Про це пише The Guardian.

Нещодавно співробітники Національного музею Риму отримали лист від жительки Аризони, у якому вона вибачилася за погану поведінку. Крім листа в посилці був шматок мармуру з надписом «Сему з любов’ю від Джесс». Жінка розповіла, що три роки тому відпочивала у Римі, там знайшла старовинний мармур, який хотіла подарувати коханому, тому незаконно вивезла його з країни. Проте через деякий час вона зрозуміла наскільки погано вчинила та просить вибачити «американську засранку».

«Я жахливо себе відчуваю і не лише тому, що викрала предмет з країни, а ще й тому, бо залишила на ньому надпис. Це було великою помилкою, і тільки зараз я усвідомлюю, як це бездумно і підло», — написала Джесс.

Жінка щиро розкаюється і пояснює, що хотіла стерти маркер, але у неї нічого не вийшло. Експерти довго думали, звідки американка могла вкрасти мармур, найімовірніша версія — Римський Форум.

Ось, як оцінює цю ситуацію директор Національного музею Руму: «По тону листа ми припустили, що це молода дівчина. У 2017 році вона приїхала до Риму і, мабуть, вирішила подарувати артефакт своєму хлопцеві. Мене це послання зворушило, бо я відчув, що вона була юна і визнає свою помилку».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: