Вакансії

Американські незалежні книгарні оголосили акцію протесту проти Amazon

©prolviv.com
©prolviv.com

Незалежні книгарні у США проводять кампанію проти монополії Amazon. Про це стало відомо з сайту Американської асоціації книгорозповсюджувачів.У межах акції з 20 по 21 червня вітрини книжкових магазинів закрили шпалерами, схожими на коричневі коробки компанії, з надписами «Amazon, залиш дистопію для Орвелла», «Книжками керують реальні люди, а не моторошний алгоритм», «Купляйте книжки у справжніх людей, які хочуть продавати їх, а не колонізувати Місяць» та іншими. Також навколо книжкових магазинів розклали коробки з хештегами #boxedout #shopindie.

Американська асоціація продавців книг підрахувала, що від початку карантину, щотижня закривалися 1-2 незалежні книгарні. Проте навіть після вакцинування та зниження рівня захворюваності люди не повертаються у магазини й продовжують купувати онлайн.

«Сотні маленьких книгарень у соцмережах звертають увагу на вартість і наслідки “зручних покупок” і на те, як зростає ринкове домінування Amazon, що негативно впливає на місцеві громади: знижується рівень працевлаштування, зниження доходів у місцевих економіках. І поки Сполучені Штати оговтуються від економічної кризи, операційний дохід Amazon зріс з 4 мільярдів у першому кварталі минулого року до 8,9 мільярда в першому кварталі 2021 року, збільшення на 123%», — заявили в Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: