Вакансії

Мистецька афіша

exc-5d85f9d91d47f93691358cf8
exc-5d85f9d91d47f93691358cf8

Щотижнева рубрика «Мистецька афіша» — підбірка найактуальніших подій в Україні та світі.

афіша .jpg

ЛЕКЦІЇ

27 вересня, 19:00, PinchukArtCentre

Світлина: PinchukArtCentre

Світлина: PinchukArtCentre

Лекція Романа Пятковки «Харківська школа фотографії»

У межах публічної програми до виставки «Заборонене зображення» PinchukArtCentre запрошує на лекцію Романа Пятковки. Лектор висвітлить історію Харківської школи фотографії від часів утворення групи «Врємя» до сьогодні. Розповість про художні практики представників ХШФ, традиції та тенденції всередині їхньої течії. А також розкриє тему тілесності в роботах представників ХШФ й співвідношення у ній соціального та індивідуального.

Вхід: за реєстрацією.

25 вересня, PinchukArtCentre

Літературна програма: Ярина Цимбал «Харків і “наші 1920-ті”»

У PinchukArtCentre відкриють літературну програму до виставки «Заборонене зображення». Першу лекцію про основні культурні процеси 1920-х в місті Харків проведе Ярина Цимбал.

Вхід: за реєстрацією.

ВИСТАВКИ

З 6 вересня по 6 жовтня, Voloshyn Gallery

«Анатомічний атлас»

«Анатомічний атлас» — нова серія текстильних об’єктів-аплікацій, де Анастасія Подерв’янська досліджує тіло як конструкт засобами традиційних жіночих ремесел: вишивки та шиття. За словами художниці: «Технології сьогодення пропонують необмежені можливості, котрі вчора видавались футуристичною фантазією. Тіло людини — не стало винятком, воно перетворилось на своєрідний конструктор, який можна змоделювати за власним бажанням та обрати відповідний варіант».

Вхід: вільний.

Invitación Ucrania.jpg

25 вересня, Національний музей культур світу, Мехіко.

«На лінії фронту Українське мистецтво, 2013-2019 рр.»

Проєкт «На лінії фронту Українське мистецтво, 2013–2019 рр.» досліджує, як сучасні художники і режисери інтерпретують бурхливу політичну та культурну ситуацію в Україні останніх шести років: з моменту громадянських протестів у Києві (2013–2014) до анексії Кримського півострова та військового конфлікту на сході країни (2014–сьогодні).

Вхід: вільний.

28 вересня, Lera Litvinova Gallery

«Великий формат»

Виставка поєднає картини українських та іноземних митців різних направлень і світоглядів. «Великий формат» — це можливість поглянути у збільшеному масштабі на процеси, що відбуваються сьогодні у сучасному мистецтві.

Вхід: вільний.

Світлина: Bunkermuz

Світлина: Bunkermuz

Відкрита до 2 жовтня, Bunkermuz, Тернопіль

Як я провив минулого лютого. Дмитро Красний

Це серія графічних робіт, більша частина яких була виконана протягом лютого минулого року під час перебування в Познані на програмі Гауде Полоніа.

Вона передає ті смутні й сумні почуття, які на той час переслідували мене. Це своєрідна спроба описати свій внутрішній бестіарій.

Вхід: вільний. 

ЗАХОДИ

22 вересня, 16:00, проспект Свободи, 28. Львів

Поетичний перформанс «МАЯтниК» на Book Forum Lviv 2019

Під час перформансу «МАЯтниК» від Першого експериментального салону «Віддзеркалення» митці будуть зачитувати поезію 20-30-х років.

Режисер, сценограф — Марина Науменко.

Хореограф — Марія Рожновська.

Актори: Анжеліка Рибіна, Любов Тютіна, Ольга Аргат, Віталій Кобзар.

Вхід: вільний. 

23 вересня, 19:00, IZONE

Artist-talk: Slinko (Нью-Джерсі, США)

В IZONE відбудеться Artist Talk нової резидентки фонду ІЗОЛЯЦІЯ Slinko.

Slinko — мультидисциплінарна художниця, що живе в Нью-Джерсі, США. Її художня практика тісно пов’язана з подорожами та дослідженнями, а також заснована на історії та соціальній антропології.

Вхід: вільний. 

25 вересня, 19:00 2 під’їзд Держпрому (майдан Свободи, 5), Харків

Антон Відокль: «Комуністична революція була викликана сонцем»

У другій частині трилогії «Комуністична революція була викликана сонцем» розглядається поетичний вимір сонячної космології радянського біофізика Олександра Чижевського. Через те, що науковця заслали в Казахстан, основні події фільму відбуваються саме там. Фільм представляє дослідження Чижевського про вплив сонячних випромінювань на соціологію, психологію, політику та економіку людини у вигляді воєн, революцій, епідемій та інших потрясінь.

Вхід: вільний.

Світлина: PHOTO KYIV FAIR 2019

Світлина: PHOTO KYIV FAIR 2019

26 вересня, Галереї Лавра

PHOTO KYIV FAIR 2019

Щорічний міжнародний професійний арт-ярмарок фотографії, заснований у 2017 році. Цей захід об’єднує міжнародні та місцеві галереї, заклади та фонди, посольства та бізнес-компанії, які активно залучаються до культурного розвитку Києва.

Вхід: за квитками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: