Вакансії

Мистецька афіша

exc-5e24d87b62084762479ba151
exc-5e24d87b62084762479ba151

Щотижнева рубрика «Мистецька афіша» — підбірка актуальних подій в Україні.

ма28-01-01-01.jpg

ЛЕКЦІЇ

Еволюція глобальних обчислювальних мереж

Місце: Coschey Local DIY

Дата: 25 січня

Вхід: free donation

На лекції художник Саша Долгий розповість про еволюцію глобальної мережі. Він разом зі слухачами будуть шукати спільне та відмінне у древніх міфах та технологічному сьогоденні. 

 ВИСТАВКИ

Богдан Бунчак. Про похорон патрiарха

Місце: The Naked Room

Дати: з 21 по 26 січня

Вхід: вільний

У The Naked Room Богдан Бунчака покаже результати довготривалого проєкту «Короткий вступ в новітню історію православ’я в Україні», у якому він переосмислює маловивчені та неоднозначні історичні події недалекого минулого.

Світлина:  Facebook

Світлина: Facebook

Виставка живопису Олени Штепури «Занурення».

Місце: Галерея Portal 11 

Дати: з 15 січня до 9 лютого 

Вхід: вільний

Виставковий проєкт Олени Штепури «Занурення» дозволяє поглянути на воду як на структуру, що трансформує. Вода є дзеркалом реальності, але й одночасно його фільтром. Вона віддзеркалює лише вибіркові фрагменти, формуючи неповторний візерунок буття.

365 2019 | Гамлет Зіньківський

Місце: ЄрміловЦентр

Дати: з 17 січня до 14 лютого 

Вхід: вільний

Для Гамлета цей проєкт — нескінченна робота над собою та боротьба власними лінощами. «Безперервна праця становить головний закон мистецтва,як і закон життя» О.М.Бекетов.

ЗАХОДИ

Київське трієнале сценографії у Львові

Місце: Галерея Сценографії

Дата: 22 січня

Вхід: вільний

В експозиції буде презентовано творчий доробок понад 20 українських художників-сценографів різних генерацій, який було реалізовано за останні 3 роки у вітчизняних та зарубіжних театрах. 

Показ фільму «Чемпіони»

Місце: PinchukArtCentre

Дата: 23 січня 

Вхід: за реєстрацією

Фільм про тренера з баскетболу, якого засудили до виправних робіт, а саме ― тренувати людей з особливостями інтелектуального розвитку.

Божественні

Місце: Хліб з Маслом coffee shop, Львів

Дата: 23 січня

Вхід: 30 грн 

Головні герої фільму «Божественні» реж. Роман Бордун ― люди, що населяють сучасні українські міста: Київ, Одесу, Львів. Їхня реальність багатошарова та неприкрашена, позбавлена однозначних абсолютних трактувань добра і зла, гуманності і жорстокості, милосердя і байдужості.

Інтеграція часу: в майбутнє без минулого

Місце: Галерея мистецтв «Лавра»

Дати: 24 та 25 січня 

Вхід: 100 грн, передпродаж — 70 грн

Виставка досліджує відчуття часу та засоби за допомогою яких можна об’єднати час в загальну картину життя. На презентовані медіа-арт інстиляції, проєкції, цифрові скульптури та інші види мистецтва нових медіа.

Антоніо Лукіч: Інтенсив з режисури. Дубль 2

Місце: The Naked Room

Дата: 25 січня

Вхід: за реєстрацією (вартість 500 грн)

Команда СУК запрошує на інтенсив від режисера, автора фільму «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча. Разом ви проаналізуєте всі помилки, які автор зробив на шляху від ідеї до прем’єри фільму на світових кінофестивалях, від Карлових Вар до Бієнале.

Продукування снів або Що пропонує сучасна медіа-машина

Місце: арт-простір Closer

Дата: 25 січня

Вхід: вільний

Публічні програми в межах виставки:

20.00 — 21.00 — кураторська екскурсія Катерини Носко про художні рефлексії на тему сучасних ЗМІ, метафору «сновидіння» та конструювання медіа-реальностей. Межі між дійсним та тим, що хоче таким здаватись, стираються. Яким чином адаптуватись та не втратити критичної позиції та дистанції до сконструйованих реальностей? Та чи потрібно проти них боротись?

21.00 — 23.00 — нічні авторські читання книги «Часи Сновидінь» Мстислава Чернова, письменника та кореспондента The Associated Press, який працював у зонах конфліктів в Україні, Сирії, Іраку, секторі Газа. Ця книжка є стартовою позицією у маршруті виставкою — об’єктом, що заклав напрямки для міркувань у площині візуальності. Книга вийшла друком на початку 2020 року в київському видавництві «Саміт-книга». Читатиме автор.

Перегляд та обговорення фільму К.Муратової «Пізнаючи білий світ»

Місце: 10minus1

Дата: 26 січня 

Вхід: free donation

Кінознавиця та режисерка Настя Камінська покаже і розкаже про фільм Кіри Муратової «Пізнаючи білий світ» з кінематографічної точки зору. Про що докоряли Муратовій ленінградські інтелігенти та стилістику самої стрічки уже в цю неділю.  

Open-Call для архітекторів

Кінцевий термін: до 8 березня

Тема: Архітектура міста

Мета: створити архітектурну ідею для нового міського центру Маріуполя та встановити партнерство з командою архітекторів-переможців для подальшої розробки проєкту у співпраці з командою центру, зацікавленими сторонами муніципалітету. та місцевими жителями.

Вимоги та умови тут.

Пошта: [email protected].

Фестиваль Odesa Photo Days 2020 оголосив міжнародний Open Call

Кінцевий термін: 1 березня

Тема: «Хто поруч з тобою»

Мета: показати різноманістість людей, які живуть в різних частинах світу. Організатори хочуть побачити та показати історії про інші, незрозумілі традиції, цінності та пристрасті. 

Вимоги та умови тут.

Пошта: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: