Вакансії

Мистецька афіша

exc-5d61143a77d4ff0001f94bb1
exc-5d61143a77d4ff0001f94bb1

Щотижнева рубрика «Мистецька афіша» — підбірка найактуальніших подій у Києві та містах України.

МА8.jpg

ЛЕКЦІЇ

Світлина: Борис Михайлов

Світлина: Борис Михайлов

30 серпня, 19:00, PinchukArtCentre

Лекція Олександра Ляпіна «Фото: образ проти документа»Мистецтвознавець Олександр Ляпін у PinchukArtCentre проведе лекцію у межах публічної програми до виставки «Заборонене зображення». Упродовж події буде розглянуто складне питання взаємодії художнього образу і документальності фотозображення, знищення документальності художнім образом та породження нових смислів і змісту зображення.

Вхід: за реєстрацією.

31 серпня, 14:00«Василь Овчінніков – художник, директор. 40 років в музеї»

Кураторка відділу графіки Олена Шостак розповість про одного з найвпливовіших директорів Музею Ханенків — Василя Овчиннікова. Саме він віднайшов для Музею унікальні ікони 6 століття та керував евакуацією колекції Музею у 1941 році. Який ще слід залишив він в історії музею, розповість кураторка відділу графіки Олена Шостак.

Вартість лекції: 110 грн. Лекції відбуватимуться у залі виставки «Музей. Століття».

ВИСТАВКИ

Світлина: Брітт Шиллінг

Світлина: Брітт Шиллінг

29 серпня, 18:30, The Naked RoomФіннісаж «Ательє Нормально»: кінопоказ і перформансФінісаж почнеться показом знятого за сценарієм Олександра Стешенка за участі Павла Юрова, Катерини Лібкінд, Яреми Малащука та Романа Хімея. О 19:30 Станіслав Туріна представить перформанс «Смачно /Не смачно», який уже став традиційним для колективу художників і вдалою альтернативою звичним галерейним фуршетам. Куратори просять усіх гостей принести дві страви, напої або будь-які свіжі та готові до споживання продукти, які ви особисто вважаєте смачними і несмачними. Усі їстівні внески будуть розміщені на двох столах і доступні для колективної дегустації.Вхід: вільний.

30 серпня, 19:00, The Naked RoomBlindman / Блайндмен

Виставка та публічні зустрічі присвячені темі інклюзії у контексті візуальних мистецтв, їх бачення та пропозиції щодо майбутніх художніх напрацювань у цьому напрямку.Вхід: вільний.

30 серпня, 19:00, MetaCultureЕнтропія / Відкриття виставки

ENTROPIA — це відображення тривожного погіршення пейзажів, що нас оточують. Твори мистецтва, представлені на виставці, є спробою відновити, зібрати, класифікувати, естетизувати або просто зберегти рештки матеріального світу, який ми знали до сьогоднішнього дня.Вхід: 30 гривень.

ЗАХОДИ

Facebook: Open Call

Facebook: Open Call

7 – 27 жовтня, Одеса (Україна) з відвідуванням Кишиневу (Молдова)Open Call: Освітня програма у сфері соціально ангажованого мистецтваПрограма передбачає семінари та практичні заняття за участю міжнародних експертів зі сфери соціально ангажованого мистецтва. Результатом програми стане створення групових художніх проєктів у співпраці з різними соціальними організаціями (соціально відповідальними організаціями), ініціативами, і організаціями культури в Одесі.Відкритий конкурс для художників і кураторів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану та України.Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку і відправити її на адресу [email protected]. Заявку можна заповнити англійською або російською мовою.

Кінцевий строк подачі заявок: 27 серпня 2019 року.

29 серпня, 19:00, IZONEArtist Talk: Хорхе Есда (Канарські Острови)

Під час своєї резиденції в ІЗОЛЯЦІЇ Хорхе Есда працюватиме над розробкою портрету молодої художньої сцени, яка перебуває під впливом техно музики. Його мета — зробити внесок у розуміння сили музики у творчому середовищі Києва. Під час зустрічі Хорхе розповість про свої дослідження у Креативній спільноті IZONE.

Вхід: вільний.

Світлина: Facebook «¿¡ ЦЕ АРТ ?!»

Світлина: Facebook «¿¡ ЦЕ АРТ ?!»

30 серпня, 16:00, !FESTrepublic, Львів«¿¡ ЦЕ АРТ ?!»

Головна ідея проєкту полягає у взаємопроникненні різних з метою створення якісно нового арт-об’єкту який може існувати цілісно у перформативному режимі, а також у вигляді нових об’єктів. Усі залучені митці створять новий простір синергії, який дозволить глядачу пережити зовсім новий досвід — побачити реальну взаємодію творчих підходів та пошуків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: