Підтримати

«ательєнормально» та студія «ТРОЯНДА» представлять проєкт у Музеї Ханенків

Роботи Євгена Голубєнцева
Роботи Євгена Голубєнцева

Учасники та учасниці «ательєнормально» разом із студією «ТРОЯНДА» створили спільний проєкт, який покажуть в київському Музеї Ханенків. 

«“Це мені можна” — сказав Валентин Петрович (Радченко), художник з “ательєнормально”. І ми сподіваємося, що нам теж. Виявилось, що ми достатньо сміливі художники та художниці не лише тому, що спробували копіювати китайську вазу XIIV століття, а й тому, що збираємося показати, що з того вийшло. Було абсолютно необхідно винести нове за рамки музею, тому наслідувати музейну експозицію ми збираємося на вулиці, у внутрішньому дворі», — пише учасниця «ТРОЯНДИ» Ольга Гайдаш. У ході роботи над проєктом учасники обмінювалися досвідом та знаннями та працювали з новими матеріалами. 

Відкриття відбудеться у четвер, 7 жовтня, з 5-ої по 7-му годину вечора у дворі Музею Ханенків, за адресою: вулиця Терещенківська, 11.

«ательєнормально» засновано у 2018 році після  майстер-класів, ініційованих Гете Інститутом в Україні у партнерстві з німецьким дослідницьким центром Touchdown21, фондом ДаунСиндромУкраїна та кураторським колективом Єлізавети Герман та Марії Ланько. Майстерня об’єднує художників з/без синдрому Дауна навколо роботи з текстом, перформансом та візуальним мистецтвом. 

Студія «ТРОЯНДА» — презентація студії відбулася у 2019 році у галереїThe Naked Room. Засновниці Ольга Гайдаш та Ганна Рябова працюють на перетині ужиткового мистецтва та перформативних практик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

Програмісти випустили пакет програмного забезпечення, яке дозволить галереям створювати NFT
449

Програмісти випустили пакет програмного забезпечення, яке дозволить галереям створювати NFT

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: