Підтримати

Автор сторінки з мемами зібрав понад 4 мільйони доларів на евакуацію афганців

©dailyadvent
©dailyadvent

Американець Томмі Маркус, автор мем-каналу Quentin.Quarantino, в якому висміює капіталізм і терористів, всього за добу зміг зібрати 4 мільйони доларів для порятунку афганців. Усім врятованим людям загрожував смертний вирок, про це повідомляє Dazed.

Це вже не перша благодійна акція, в якій Томмі Маркус бере участь — раніше він організовував кампанії зі збору коштів для некомерційних організацій, зокрема допоміг отримати мільйон доларів американському Фонду планування сім’ї. Проте це перша настільки успішна фінансова кампанія, де всього за добу вдалося зібрати понад 4 мільйони доларів.

«Врятовані люди — це наша мета: це афганські чоловіки й жінки, які працювали юристами з прав людини, це борці за права жінок і ЛГБТКІ-спільноти, журналісти, представники уряду, художники й перекладачі. Всі вони піддаються репресіям та наражаються на небезпеку», — сказав Томмі Маркус.

15 серпня таліби повністю захопили контроль над країною, що змусило багатьох людей боятися за своє майбутнє і намагатися покинути територію Афганістану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Більше матеріалів

Краще побудувати нове, ніж відреставрувати старе: у Мексиці звели копію піраміди ацтеків
348

Краще побудувати нове, ніж відреставрувати старе: у Мексиці звели копію піраміди ацтеків

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: