Вакансії

Британського бізнесмена звинуватили у порушенні санкцій через експорт предмета мистецтва 

Олег Дерипаска @artnews
Олег Дерипаска @artnews

Британського бізнесмена Грема Бонема-Картера звинуватили в змові з метою порушення санкцій — він допомог Олегу Дерипаску, підсанкційному російському олігарху, експортувати предмет мистецтва з Нью-Йорка до Лондона. Особу заарештували у Великій Британії, натомість федеральна прокуратура Манхеттену заявила, що домагатиметься його екстрадиції.

Зокрема, Бонема-Картера звинувачують у замовчуванні права власності Дерипаски на обʼєкт мистецтва. Подробиці щодо роботи не повідомляються. Також компанія Бонем-Картера брала участь у незаконних операціях на суму понад 1 мільйона доларів для фінансування нерухомості в США на користь Дерипасці.

Відповідно до розслідування, Бонем-Картер працював на підприємствах, підконтрольного Дерипаску, з липня 2003 року й до теперішнього часу. У матеріалах слідства є документальні докази, що бізнесмен досі називає Дерипаску своїм «босом».

Чоловік звинувачується за кількома статтями. Кожне зі звинувачень передбачає максимальне покарання у вигляді 20 років позбавлення волі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

Культурна спадщина України під загрозою через «воєнний стан» на тимчасово окупованих територіях
233

Культурна спадщина України під загрозою через «воєнний стан» на тимчасово окупованих територіях

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: