Вакансії

Британський музей питає у своїх відвідувачів, як краще назвати виставку

Британський музей у своїй розсилці для членів клубу музею зробив опитування: «як краще назвати виставку?». Серед приблизних назв були: Nero: the man behind the monster?; Nero: emperor, tyrant, traitor?; Nero: the tyrant of Rome.

Зазвичай назву виставки визначають куратори та маркетинговий відділ, проте цього разу музей вирішив піти на діалог з відвідувачами.

Нерон — римський імператор, п’ятий і останній з династії Юліїв-Клавдіїв, прийшов до влади у віці 16 років. Нерон став відомий завдяки вибагливому смаку, а не здобуткам в кар’єрі: у нього був золотий дім, наповнений золотом та інкрустованими самоцвітами, а посередині стояла його статуя заввишки 36 метрів. Він був жорстоким сином та чоловіком, сприяв корупції в політиці. Образ імператора також увійшов в історію як «актор на троні». Під кінець правління Нерон не займався державними справами і в 67 році поїхав до Греції, де виступав як співак, актор і колісничний на різноманітних змаганнях. Виставка охоплює 200 об’єктів та має на меті дослідити, як Нерон розпочав кілька великих інфраструктурних проєктів та порушив мир з ворогами Риму.

Виставку спочатку запланували на цю осінь, але перенесли на травень 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: