Директор ритуальної служби відмовився захистити стіни Байкового кладовища

байкове.jpg

Тиждень тому ми писали про демонтаж стін Байкового кладовища. Депутатка Київської міської ради Шевченківського району Ольга Балицька на своїй сторінці у Facebook написала:

«Друзі, дуже потрібна ваша підтримка по огорожі Байкового кладовища, яку планують розібрати, та замінити клінкерною плиткою.
Я отримала епічну хамську відповідь від Олександра Голуба, Директора ритуальної служби СКП "Спецкомбінат ПКПО", суть якої полягає у тому, що ніякої цінності огорожа не має, скасовувати аукціон ніхто не буде, а звернення депутата Київради — безпідставна нісенітниця. Маразматичний аукціон триватиме ще 3 дні і якщо ми не хочемо втратити одну з пам'яток міста, скасувати його необхідно».

Пані Ольга звернулася до голови Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка з проханням знайти огорожу Байкового в реєстрі пам’яток. З аналогічним проханням депутатка звернулась до Міністерства культури України, Віталія Кличка та Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Києва. Для того, щоб огорожу кладовища не розібрали Ольга Балицька просить розповсюдити цю інформацію, щоб залучити якомога більше людей.

1.jpg
2.jpg

Джерело та світлини: Facebook Ольги Балицької

Uliana Kalush