Вакансії

Директор ритуальної служби відмовився захистити стіни Байкового кладовища

Тиждень тому ми писали про демонтаж стін Байкового кладовища. Депутатка Київської міської ради Шевченківського району Ольга Балицька на своїй сторінці у Facebook написала:

«Друзі, дуже потрібна ваша підтримка по огорожі Байкового кладовища, яку планують розібрати, та замінити клінкерною плиткою.Я отримала епічну хамську відповідь від Олександра Голуба, Директора ритуальної служби СКП “Спецкомбінат ПКПО”, суть якої полягає у тому, що ніякої цінності огорожа не має, скасовувати аукціон ніхто не буде, а звернення депутата Київради — безпідставна нісенітниця. Маразматичний аукціон триватиме ще 3 дні і якщо ми не хочемо втратити одну з пам’яток міста, скасувати його необхідно».

Пані Ольга звернулася до голови Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка з проханням знайти огорожу Байкового в реєстрі пам’яток. З аналогічним проханням депутатка звернулась до Міністерства культури України, Віталія Кличка та Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Києва. Для того, щоб огорожу кладовища не розібрали Ольга Балицька просить розповсюдити цю інформацію, щоб залучити якомога більше людей.

1.jpg

2.jpg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: