Підтримати

Christie’s збирає кошти на екологічні проєкти зі збереження Землі

Аукціонний дім Christie’s об’єднався з кліматичною коаліцією Gallery, щоб зібрати від 5 до 10 мільйонів доларів для компанії ClientEarth.

Сьогодні промислові лобісти з Галереї кліматичної коаліції (GCC) оголосили про співпрацю з аукціонним домом Christie’s. Протягом наступного року на продаж виставлять сім робіт, включно з роботою There’ll be bluebirds Сесіла Брауна, яку планують продати за 500 000 — 700 000 фунтів стерлінгів. Також аукціонний дім повідомив, що стане вуглецево нейтральним до 2030 року, перші результати вдосконалення опублікували в річному звіті. Наприклад, викиди від судноплавства зменшилися на 46%, тоді як викиди від ділових поїздок зменшилися на 88%. Попри те, що Christie’s визнає, що подорожі залишаються «критично важливим інструментом» і, без сумніву, відновляться, коли світ знову відкриється, аукціонний будинок зосередиться на «скороченні робочих подорожей та пошуку більш екологічних шляхів».

Фірма заявляє, що має на меті перейти від вантажних авіаперевезень до морських або автомобільних, а також застосовувати більш екологічне упакування та повторно використовувати ящики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та нажміть Ctrl+Enter.

Зберегти

Більше матеріалів

Історичний район доків Ліверпуля позбавили статусу об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО
174

Історичний район доків Ліверпуля позбавили статусу об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

У Франції перед відвідуванням музеїв тепер потрібно показувати «пропуск здоров’я»
118

У Франції перед відвідуванням музеїв тепер потрібно показувати «пропуск здоров’я»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: