Вакансії

Телеканали вирізали виконаний під час Супербоула мовою жестів гімн Америки

Світлина: Scott McIntyre  для  The New York Times

Світлина: Scott McIntyre для The New York Times

2 лютого в США пройшла церемонія відкриття Супербоула. Гімн виконала Демі Ловато, а для інтерпретації гімну мовою жестів було запрошено художницю Крістін Сун Кім, яка є громадянкою США, проживає в Берліні та працює з темою глухих у своїй мистецькій практиці.

Художницю запросила Національна асоціація глухих, але вони були дуже здивовані тим фактом, що виступ Крістін Сун Кім обрізали камери, що транслювали виступ на телеканали.

Художниця написала так про те, що сталося:

«Я — дитина іммігрантів, онука біженців, кольорова глуха жінка, художниця та мама! Я з гордістю виконала державний гімн Америки мовою жестів на відкритті Супербоула. Я прийняла запрошення представляти Національну асоціацію глухих у партнерстві з Національною футбольною лігою, тому що хотіла проявити патріотизм та вшанувати країну, якою я пишаюся — країну, яка вірить у рівні права для всіх громадян, включаючи інвалідів.

Поки Йоланда Адамс і Демі Ловато співали, а виступ транслювалася в режимі реального часу, ті, хто дивився все на своїх телевізорах, комп’ютерах або телефонах, спостерігали дуже скорочену версію… У телепередачах мене було видно лише кілька секунд. Мене вирізали, щоб показати крупні плани гравців».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: