Вакансії

Центр сучасної культури у Дніпрі випустив цикл подкастів

Художниця та журналістка Лєра Мальченко за підтримки Центру сучасної культури Дніпра випустила цикл подкастів «Тепер» про культуру Дніпра, локальні явища, грандіозне минуле та уявне майбутнє міста.

У межах проєкту Мальченко спілкувалася з місцевими митцями про еклектичність та міфи Дніпра, промислові ландшафти, безгрунтя та бюрократію, гумор та утопічні ідеї. «Проєкт об’єднує різні візії на минуле й потенційне майбутнє регіону та фіксує наявний стан культурного середовища», — йдеться у пресрелізі.

«Я все життя живу і працюю у Дніпрі, і здебільшого працюю саме із його локальними особливостями. Люди у Дніпрі часто говорять про грандіозне минуле нашого регіону, яке за інерцією конвертується у фантастичне майбутнє, і усе частіше здається, що не вистачає теперішнього часу, а з ним і розуміння — де ми є зараз. У цих розмовах із людьми, які працюють з локальними темами та просторами, я намагаюсь відшукати цей теперішній стан і задокументувати його», — розповідає Лєра Мальченко. Серед учасників проєкту: мультиплікатор Микита Лиськов,

Анастасія Омелич і Євгеній Образцов зі студії 12345678910; співзасновниці художньої майстерні Ksi Prostir Іва Найденко та Надія Коваль; музикант та співзасновник лейблу Dnipropop Євген Гордєєв; кураторка та співзасновниця фестивалю «Конструкція» Катерина Русецька; музичний гурт «Электрогазосварщики»: Іван Голуб, Данило Олійник, Кирило Родович.

Soundcloud

Apple Podcasts

Google Podcasts

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: