Вакансії

Довженко-Центр передали до Держкіно

Довженко-Центр @ukrainer
Довженко-Центр @ukrainer

Національний центр Олександра Довженка (Довженко-Центр) передали до сфери управління Державного агентства з питань кіно. Рішення ухвалили на засіданні уряду 26 січня 2022 року. Протягом трьох місяців Держкіно повинно затвердити стратегічний план розвитку та покращення фінансово-господарської діяльності державного підприємства.

У прес-релізі інституція зазначила, що поки невідомо, які проблеми має вирішити передача Довженко-Центру. Міністерство культури та соціальної політики наразі не повідомило жодних перспектив або «дорожніх карт». Думка колективу та керівництва Національного центру Олександра Довженка щодо приєднання не враховувалась. Водночас команда Довженко-центру наголошує, що ефективність рішення про передачу до Держкіно можна буде оцінити, на жаль, через якийсь час. Залежатиме вона насамперед від того, наскільки буде врахована думка Довженко-Центру як професіонала у сфері збереження, дослідження та популяризації кінематографу.

Національний центр Олександра Довженка — державний фільмофонд України, аудіовізуальний архів, єдиний в Україні член Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF). Центр об’єднує в собі фільмосховище, єдину в Україні кінокопіювальну лабораторію, Музей кіно, паперовий кіноархів, медіатеку та власне видавництво й здійснює збереження, популяризацію, дослідження та поширення національної кіноспадщини в Україні та за кордоном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

Влада Австралії придбала авторські права на прапор аборигенів за 14 мільйонів доларів
170

Влада Австралії придбала авторські права на прапор аборигенів за 14 мільйонів доларів

Лувр залучає експертів із Sotheby’s для пошуку крадених творів мистецтва у своїй колекції
209

Лувр залучає експертів із Sotheby’s для пошуку крадених творів мистецтва у своїй колекції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: