Вакансії

У Чорногорії відкриється виставка за участі Сергія Браткова

Сергій Братков для проєкту Exodus

Сергій Братков для проєкту Exodus

16 серпня в Національному художньому музеї Чорногорії в Цетине відкривається виставка «Exodus. Бірючий 019. Чорногорія». Міжнародний симпозіум сучасного мистецтва «Бірючій» — це провідна резиденція сучасного мистецтва заснована в Україні у 2006 році. Цього року симпозіум пройшов у Чорногорії. Комісаром став Петар Чуковіч, а куратором Костянтин Дорошенко. Фотограф Сергій Братков розповідає про свої роботи створені в межах проєкту:

«Исход, во-первых, произошел физически: художники были вытеснены ненасытными девелоперами с их насиженного места – полуострова Бирючий, и нашли временное пристанище на берегу Адриатического моря в Черногории. Во-вторых, это произошло под знаменами социального клуба “Exodus”, строящего модель гармоничного сетевого общества взаимопомощи и творческой кооперации. Все это почти библейская история наяву, от которой захватывает дух. Свидетельства истории отражены в фотографии: испарина глобального потепления и пальмы, уничтоженные вредоносным жуком, напоминающие руины Акрополя, распятый Христос на стене собора святого Трифона в Которе, указывающий перстом на надпись “Европа-2”, название круизного лайнера, пришвартованного в 700 метрах от церкви, доставившего в город армию ЛГБТ-туристов».

Сергій Братков сучасний фотограф, який народився у Харкові в 1960 році. Разом з Борисом Михайловим заснував Fast Reaction Group. Братков представляв Україну на Венеціанському бієнале 2007 року та брав участь у бієнале в Сан-Паулу у 2000 році. Сергій Братков є співзасновником міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва «Бірючій», що існує на теренах України з 2006 року. Зараз фотограф живе та працює у Москві та Харкові.

Виставка в Чорногорії відбудеться за підтримки Українського культурного фонду.

Сергій Братков для проєкту «Exodus»

Сергій Братков для проєкту «Exodus»

Сергій Братков для проєкту «Exodus»

Сергій Братков для проєкту «Exodus»

Сергій Братков для проєкту «Exodus»

Сергій Братков для проєкту «Exodus»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: