Вакансії

Фільм «Стоп-Земля» української режисерки Катерини Горностай отримав Кришталевого ведмедя на Berlinale

Кадр із фільму «Стоп-Земля» режисерки Катерини Горностай
Кадр із фільму «Стоп-Земля» режисерки Катерини Горностай

Дебютний повнометражний фільм української режисерки Катерини Горностай «Стоп-Земля» отримав Кришталевого ведмедя на кінофестивалі Berlinale. Цю нагороду присуджує Юнацьке журі фільмам із секції «Покоління».

Заява Юнацького журі (в перекладі):
«Фільм переконливо висвітлює різноманіття важливих тем, які зрозумілі нам як молодим людям. Платонічна любов, квір, солідарність та психологічний стрес посилюють ефект фільму як автентичної історії про дорослішання. Завдяки техніці творчої візуалізації та художній формі стає зрозумілим, як наше покоління мріє, відчуває і переживає життя. Меседж фільму переконує нас, що мати певні страхи — невід’ємна частина нашого життя. Все для того, щоб насолоджуватися найбільш захопливими роками молодості».

«Стоп-Земля» — автобіографічна історія режисерки Катерини Горностай про пізнання себе. Головна героїня фільму — 11-класниця Маша, яка готується до випускових екзаменів, проте закохується в однокласника Сашу. Подолати перші складнощі на шляху до дорослого життя Маші допомагають її друзі та близькі.

«Стоп-Земля» є суто українським виробництвом компанії «ЕССЕ Продакшн Хаус» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду. Міжнародну промоцію фільму підтримав Український інститут. Продюсерами фільму стали Віталій Шереметьєв, Віка Хоменко, Наталія Лібет, Ольга Бесхмельниціна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: