Вакансії

На «Арт-Базель» дитина розбила скульптуру за 56 000 доларів

З 13 по 16 червня в швейцарському місті Базель проходить одна з головних ярмарок у світі мистецтва. Відвідувачка, що прогулювалась зі своєю дитиною не догледіла, і трьохлітня малеча зіштовхнула скульптуру за 56 000 доларів. Від удару в роботи Катаріни Фріч «Муха» відламалися два крила.

Представник «Арт-Базеля» запевнив The Art Newspaper, що серйозних пошкоджень немає.

Це не перший випадок, коли дитина пошкоджує експозиційні роботи.

View this post on Instagram

Um seinen Meister Cimabue zu beeindrucken, malte der junge Giotto einst diesem eine Schmeissfliege aufs Gemälde. Cimabue versuchte das ungeliebte Insekt davonzujagen, bevor er voller Erstaunen die Illusion der Malerei seines Schützlings erkannte! Dem dreijährigen Bub, der heuer in Basel die Plastik hinuntergeschleudert hat, ist diese Geste daher kaum zu verübeln. #artbasel #bub #artofdestruction #zerstörung #ligabue #giottodibondone #scheissfliege #pardon #schmeissfliege #50000 #moneten #kohle #emergingartist #performancekunst #unknownartist #katharinafritsch #genderequality #maderl

A post shared by Artconsulting Ariane Hinz (@kunstberatung_wien) on Jun 16, 2019 at 4:33pm PDT

У 2018 році п’ятирічний хлопчик розбив статую за 132 000 доларів, яка була виставлена в приміщенні Громадського центру в місті Оверленд-Парк (штат Канзас). На записі з камер спостереження видно, як двоє дітей грали поруч зі скульптурою, поки один з них не почав залазити на неї. Статуя розбилась і тепер не підлягає відновленню.

Джерело: Bird in Flight

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: