![exc-5ce92f87e79c7073df875ac4](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2019/05/d098d0b7d0bed0b1d180d0b0d0b6d0b5d0bdd0b8d0b5jpeg-b484d7f25d18cd182d0b8d182d0b8458-2.jpg)
Цього тижня в рамках IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» відбулася презентація блокнотів проекту Андрія Бражника та Вероніки Селега «Бібліотека майбутнього». Обкладинки створили українські художники Жанна Кадирова та Вова Воротньов й ілюстраторка Марія Гаврилюк.
Наразі тривають ремонтні роботи у бібліотеці імені Миколи Костомарова — перший об’єкт, який Київ побачить у новому форматі вже наприкінці цього року. Новими стануть будівля, інтер’єр та функціонал приміщення в цілому.
У грудні минулого року у Подільському районі міста Києва на вул. Межигірській, 25 відбулось офіційне відкриття першої в Києві бібліотеки нового покоління.
Блокнот від Жанни Кадирової оформили серією робіт художниці з «Фломореалізму», усередині також можна знайти спеціальні листівки. Вова Воротньов створив три унікальні обкладинки зі своїм знаком «Володя», а от Марія Гаврилюк передала іронічний настрій того, що читати можуть всі: її обкладинки прикрасили котики.
Вероніка Селега
Вова Воротньов
Марія Гаврилюк
Андрій Бражник
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: