Вакансії

Генерального директора Yakaboo звільнили за сексистське висловлювання

@epravda
@epravda

СЕО компанії Yakaboo Івана Богдана звільнили з посади за сексистське висловлювання. Тимчасово його посаду обійматиме директорка з операційної діяльності Олена Безугла.

Під час зустрічі українських популяризаторів читань «Українська книга: після війни, геть від Москви» Івана Богдана запитали, що він може розповісти про портрет сучасного українського читача. На що він відповів: «Загалом більше [книжок] купують жінки. Ну, як завжди, витрачають кошти, які заробляють чоловіки».

«Ми впевнені, Іван Богдан не мав на меті нікого образити, оскільки ніколи не мав упереджень у питаннях гендеру та завжди ставився до жінок із повагою. Але його висловлювання не сумісне з цінностями, культурою та поглядами, які сповідує компанія», — йдеться в заяві Yakaboo.

На своїй сторінці у фейсбук Богдан попросив вибачення за свої висловлювання та назвав рішенням Yakaboo щодо його звільнення «спільним». За словами Богдана, він не має жодних упереджень у гендерному питанні.

«Мій невдалий вислів учора під час панельної дискусії про портрет сучасного українського читача викликав у соцмережах справедливе обурення. Я усвідомлюю, що такі формулювання неприпустимі в жодній формі та за будь-якої ситуації. (…). Це важливий урок для мене. Я усвідомлюю всю відповідальність і розумію наслідки», — пише Богдан.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Більше матеріалів

Суд Нідерландів відхилив прохання кримських музеїв відкласти розгляд справи щодо скіфського золота
224

Суд Нідерландів відхилив прохання кримських музеїв відкласти розгляд справи щодо скіфського золота

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: