Підтримати

Харківський фотограф Ігор Чекачков отримав Гран-прі Białystok Interphoto festival

Ігор Чекачков на  Białystok Interphoto festival. @facebook
Ігор Чекачков на Białystok Interphoto festival. @facebook

Харківський фотограф Ігор Чекачков 25 вересня отримав Гран-прі польського фестивалю Białystok Interphoto. Журі відібрало 10 найкращих робіт серед 400 поданих. Ігор Чекачков отримав головний приз у розмірі 15 000 злотих та запрошення на індивідуальну виставку в межах фестивалю INTERPHOTO 2023.  За словами художника, перемога на фестивалі —це потужна підтримка для його майбутньої книги.

Ігор Чекачков почав працювати фотокореспондентом у 2008 році, висвітлював широкий спектр культурних, масових та спортивних подій. Наразі автор працює з художньою фотографією. Дослідження обрію між публічними та інтимними просторами є головною метою для автора сьогодні. Роботи Ігоря Чекачкова були опубліковані у Forbes, National Geographic, The Guardian (Великобританія), Le Monde (Франція), WirtschaftsWoche (Німеччина), Forbes (Україна) та ін. Також експозиції художника виставлялися в Галереї Клода Семюеля, Париж (2015), Українському музеї, Нью-Йорк (2015), Українському культурному центрі, Лос-Анджелес (2015), Одеса // Батумський фестиваль (2017) та багато інших.

Białystok Interphoto festival проводиться раз на два роки в польському місті Білосток з 2013 року. Діяльність фестивалю популяризує сучасні тенденції сучасної польської та закордонної фотографії з акцентом на мистецькі явища в Центральній та Східній Європі. Участь у фестивалі беруть художники з Білорусі, Чехії, Естонії, Литви, Латвії, Німеччини, Польщі, Словаччини, України; директори фотографічних фестивалів, присяжні та критики з Австрії, Білорусі, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Великобританії, Угорщини, Італії, Литви, Філіппін, Польщі, Іспанії та Швеції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та нажміть Ctrl+Enter.

Зберегти

Більше матеріалів

Нігерійська Гільдія художників Ahiamwen запропонувала Британському музею обміняти твори сучасного мистецтва Нігерії на бенінську бронзу
173

Нігерійська Гільдія художників Ahiamwen запропонувала Британському музею обміняти твори сучасного мистецтва Нігерії на бенінську бронзу

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: