Вакансії

Інстаграм видалив постери до нового фільму Педро Альмодовара

©AP
©AP

Інстаграм вибачився за видалення постерів до нового фільму Педро Альмодовара «Паралельні матері». Їхій автор Хав’єр Хаен зобразив жіночий сосок у центрі постеру, за що соціальна мережа видалила серію афіш з презентацією. Інстаграм та фейсбук давно запровадили правила щодо демонстрації оголеності, через що не раз опинялися у схожих ситуаціях. Про це пише AP.

«[Сосок] Це перше, що ти бачиш, коли народжуєшся, але компанія інстаграм повідомляє мені, що моя робота небезпечна, люди не повинні її бачити, вона популяризує порнографію. Скільки ще можна сказати людям, що їхнє тіло небезпечне?», — обурюється Хаен, а художника підтримали тисячі користувачів.

Після цього інстаграм відновив зображення та вибачився перед автором: «Ми робимо винятки, які дозволяють оголеність у певних обставинах, зокрема при наявності чіткого художнього контексту. З цієї причини ми відновили серію постів до фільму Альмодовара. Нам дуже шкода за плутанину».

Фільм «Паралельні матері» Педро Альмодовара відкриють 78-й Венеціанський кінофестиваль 1 вересня. Картина розповідає про двох жінок, які одночасно народили дітей, після чого їхні долі постійно перетинаються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: