Вакансії

Канадська рада у справах мистецтв припинила фінансування мистецької діяльності рф та білорусі

@Canada Council for the Arts
@Canada Council for the Arts

Канадська рада у справах мистецтв заявила про припинення фінансування будь-якої діяльності з участю російських чи білоруських художників та художніх організацій, включно з «партнерством, прямим та непрямим фінансуванням турів, копродукцією, участю у фестивалях чи інших заходах, створених у росії»

«Так будь-які поточні або очікувані заявки, які підтримують мистецьку діяльність, створені російськими мистецькими організаціями або у співпраці з ними, не будуть прийняті Радою Канади, доки росія не виведе свої військові сили з України», —повідомляється у заяві.

Також рада закликала своїх основних фінансових клієнтів підтримати цю заяву, «проаналізувавши та оцінивши поточні програми та партнерські відносини з російськими мистецькими організаціями та художниками».

«Напад на Україну — це напад на міжнародне право, а також на демократію, свободу та права людини. Солідарність Ради з українським народом — це знак миру та визнання для всіх біженців з України, включно з представниками расових груп, усі вони мають право та заслуговують на захист прав людини», — зазначається в заяві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: