![](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2019/07/45108079_2399219983428659_7634387527796785152_n.jpg)
Світлини надані PinchukArtCentre © 2018. Сітлина: Максим Білоусов
Вчора стало відомо, що українська художниця Оксана Казьміна отримала нагороду за кращий український короткометражний фільм на Одеському Міжнародному кінофестивалі.
«Дівчинка і Хлопчик граються у саду. Залишені на самоті і позбавлені обовязку поводитись певним чином, вони конструюють власні способи взаємодії із світом. Дорослі соціальні конструкти під час такої взаємодії стають частиною химерного дитячого фольклору і зміщуються у площину абстрактного. У світі Дівчинки і Хлопчика є секрети та безліч способів бути», — написано в описі до картини.
Нагадаємо, що минулого тижня Казьміна стала номінанткою на премію PinchukArtCentre Prize 2020.
У національній конкурсній програмі кращим повнометражним фільмом став «Тато — мамин брат», режисера Вадима Ількова, де головним героєм став український художний Анатолій Бєлов.
The Secret, The Girl And The Boy_trailer from Zaychik Sirebreny on Vimeo.
Світлини: зі сторінки Facebook Оксани Казьміної
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: