Вакансії

Куди піти з 16 по 22 листопада

Щотижнева рубрика «Мистецька афіша» — підбірка актуальних подій в Україні та світі.

ПОДІЇ

Розмова з режисеркою Аліною Горловою

Коли: 20 листопада, 19:00

Місце: онлайн

Одразу після світової прем’єри стрічки «Цей дощ ніколи не скінчиться» кіножурналіст та куратор Алекс Малишенко поговорить з режисеркою Аліною Горловою про українське документальне кіно, чому важливо щороку представляти українські проєкти на IDFA і що потрібно для того, аби влаштувати світову прем’єру свого фільму на головному кінофорумі документального кіно у світі.

КіноКульт Фест онлайн

Коли: 20-28 листопада

Місце: сайт :КіноКульт

Цього року кінофестиваль відбудеться онлайн та триватиме вісім днів. На сайті :КіноКульт глядачі голосуватимуть за найкращі стрічки. Після завершення події, 28 листопада, оголосять переможців. Дізнайтеся детальніше про програму тут.

ВИСТАВКИ

ARTEFACT: CHOrnobyl 

Місце: онлайн 

Перша віртуальна виставка Чорнобиля у світі, розроблена для перегляду онлайн та у VR-шоломах, презентована на одинадцятому фестивалі медіа-арту MADATAC в Іспанії за підтримки Українського культурного фонду. Експонати ARTEFACT: CHOrnobyl дуже різноманітні. Серед них роботи як відомих українських художників (Чорнобильська серія Марії Примаченко, що жила на кордоні із зоною відчуження, серія пророчих картин Івана Марчука, 3D фоторобота Арсена Савадова), так і нові імена українського медіа-арту.

Виставка-розпаковка Резиденція Нормально

Коли: 16 листопада, 18:00

Місце: Онлайн

Протягом 10-тижневої резиденції митці з України та Німеччини подорожували, ділилися особистим та колективним досвідом. Як результат, це стало поштовхом для створення нових робіт, які представлять публіці в онлайн-форматі. 

Вачаган Наразян «Прихований пейзаж»

Коли: до 20 листопада

Місце: галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ», Київ

Вачаган Наразян народився у 1957 році в Кисловодську. Закінчив Харківський художньо-промисловий інститут, став членом Спілки художників України. З 1984-го року бере участь у виставках. У 1981–1993 рр. викладав в ХХПІ (нині Харківська державна академія дизайну і мистецтв). Живе та працює в Харкові. На виставці представлені живописні роботи художника, написані в різні роки.

Biomega Multiverso

Коли: до 22 листопада

Місце: Radius, Київ

Вхід: Реєстрація обов’язкова, потрібно надіслати повідомлення на сторінку Radius

У резиденції Radius відбудеться відкриття міжнародного проєкту BIOMEGA Multiverso італійського митця Косімо Венеціано під кураторством Лізи Парола.

NONDUAL

Коли: до 27 листопада

Місце: Concert Hall, Київ

Під спільним кураторством лейблу та мистецької платформи Raster за підтримки ∄ Concert Hall стане майданчиком для самобутньої серії концертів у контексті своєї першої виставки — NONDUAL. Протягом п’яти тижнів міжнародні і місцеві митці та мисткині представлять сім унікальних концертів на вул. Кирилівській, 41, досліджуючи діапазон електронної музики на тлі неперервного генеративного візуального поля.

Груповий художній проєкт «Стінка на стінку»

Коли: до 27 листопада

Місце: Білий Світ

ЦСМ «Білий Світ» запросив 7 художників і художниць одночасно виставитися у «Білому Світі». Кожен створив міні-експозицію із 7 своїх картин та розташує її на одній із 7 стін галереї. Особливість цього проєкту в тому, що організатори викручують на максимум важіль Обмін ідеями, і ставляться до цих слів буквально: на закритті виставки митці обміняються картинами, і жодна робота не лишиться у свого автора. Обмін буде проходити за жеребкуванням.

ІНТЕРПРОСТОРИ ПРОМРАЙОНУ: між зеленими схилами та Дніпром

Місце: 4-ий поверх в Kooperativ, Київ

Коли: 30 листопада

Інтерпростори промрайону між схилами та Дніпром — спільний дослідницький проєкт резидентів району, незалежної агенції «Урбан Куратори» та майстерні «Сері/граф», який покликаний привернути увагу до нематеріальних цінностей індустріальної спадщини. Він досліджує потенціал просторів, які здатні інтеґрувати різні соціальні групи, світогляди та часи в контексті ПромПодолу. 

Huawei Next Image 2020

Коли: до 30 листопада

Місце: Kooperativ, Київ

У просторі відбудеться виставка переможців фотоконкурсу про дослідження людської природи за допомогою технологій.

Hi! It’s me

Коли: з 11 листопада до 2 грудня

Місце: тату-студія «22», Київ

Виставка наштовхує на роздуми про шляхи сприйняття себе. Ці шляхи мають кілька перехресть: межа, де зіштовхується поняття про себе та образ, у якому нас сприймають інші, а також тіло — як площина для висловлювання та інтимний простір.

Дмитро Красний «Тартарари» 

Коли: до 6 грудня

Місце: Dymchuk Gallery, Київ

У своїх роботах художник звертається до теми ритуалів, магічної свідомості та побутової містики. Водночас важливим для практики Красного є мотив пам`яті, її викривлення і трансформації — це стосується як індивідуальної пам’яті, так і колективної.

Юрій Сивирин Enfant Terrible

Коли: з 17 листопада до 27 грудня 2020 р.

Місце: Львівська галерея мистецтв, палац Лозинського, Львів

Проєкт ENFANT TERRIBLE зібрав усі найкращі роботи київськогохудожника Юрія Сивирина. Автор підготував для нас сюрприз — він трасформував Інфант Веласкеса і одягнув їх у вбрання бренду Balenciaga. Також під впливом Веласкеса він пропонує нам поміркувати про сучасний релігійний клір. Моторошні та ексцентричні, поетичні та чуттєві, красиві та водночас жахливі — так описують роботи Сивирина. Цей проєкт — втілення нової візуальної реальності художника. Глядач зможе пройти шляхами підсвідомих образів, створених Юрієм в проєкті ENFANT TERRIBLE! 

Проєкт реалізовано в партнерстві з Bereznitsky Art Foundation. 

Кураторки проєкту: Людмила Березницька (Київ), Олена Субач (Львів).

Ескізи монументального

Коли: до 29 листопада

Місце: The Naked Room, Київ

Галерея представила виставку щойно знайдених ескізів і проектів до мозаїк та інших об’єктів українського монументального мистецтва 1960—80-х років. Більшість темпер, акварелей, колажів та малюнків будуть вперше виставлені публічно. Це рідкісна можливість побачити разом роботи зіркових художників епохи, творча практика яких сформувала вигляд українських міст та сіл в ХХ сторіччі.

Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!

Коли: до 24 січня 2021 року

Місце: Мистецький арсенал, Київ

«Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!» — виставковий проєкт Мистецького арсеналу, що продовжує лінію репрезентації визначних імен у новітній історії українського мистецтва, до якої належать персональні виставки «Олег Голосій. Живопис нон-стоп», «Кирил Проценко. Палкий» та «Олександр Гнилицький. Реальність ілюзії». Також доступний віртуальний тур виставкою

МОЖЛИВОСТІ

Envision Sound 2020/21 — прийом заявок від режисерів на конкурс для створення музики до фільмів 

Програма Envision Sound Британської Ради в Україні для композиторів, які прагнуть розвинути вміння у написанні музики для кіно, відбудеться вчетверте, і ми адаптували нашу роботу до реалій часів пандемії. 

Якщо ви український режисер документального та анімаційного кіно, а також: ваш короткометражний документальний або анімаційний проект знаходиться на етапі виробництва; ви хотіли б працювати з британським композитором над створенням саундтреку; ваш анімаційний або документальний фільм має хронометраж від 10 до 20 хвилин; ви зацікавлені в міжнародній співпраці та розширенні мережі контактів. Тоді заповніть аплікаційну форму

Кінцевий термін подачі: 21 листопада 

У вікіпедії пройде конкурс наукових фотографій 

Конкурс має на меті популяризувати наукові знання через наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії «Вікіпедії» зображеннями, що ілюструють наукові процеси, явища та об’єкти. Фотографії учасників конкурсу мають бути зроблені ними особисто у будь-який період часу. Подати можна необмежену кількість фото. Допускаються зображення та ілюстрації зроблені комп’ютером або за допомогою комп’ютерної техніки. Аплікаційна форма.

Кінцевий термін подачі: 30 листопада 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: