Вакансії

В Україні створили сервіс для пошуку бібліотек

27 січня Українська бібліотечна асоціація написала про запуск онлайн-сервісу для пошуку найближчої до вас бібліотеки. Над проєктом розробники працювали майже два роки, сьогодні у ресурс об’єднує 16000 бібліотек. Зараз доступна базова версія сервісу, але вже наступного місяця розробники додадуть функціонал визначення найближчої бібліотеки щодо місцеперебування користувача.

Сервіс надає можливість для бібліотекарів: знайти свою бібліотеку та перевірити правдивість інформації — якщо щось не вірно вказано; знайти свою бібліотеку та додати інформацію, якої не вистачає, а саме: опис послуг бібліотеки, години роботи, фотографії та іншу контактну інформацію — натисніть кнопку «Додати інформацію» на сторінці відповідної бібліотеки; додати свою бібліотеку.

Для користувачів: обрати бібліотеку в конкретному населеному пункті, обрати тип та вид бібліотеки, наприклад «дитяча», «університетська бібліотека» або «технічна»; обрати бібліотеку за площею та кількістю місць для організації заходу; обрати бібліотеку у певному населеному пункті із доступом WI-FI та комп’ютерами; обрати інклюзивну бібліотеку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: