Вакансії

Лувр і галерея Уффіці подали в суд на Pornhub

©Pornhub
©Pornhub

Лувр і галерея Уффіці у Флоренції подали позови на власників сайту Pornhub через онлайн-гіда «Класична оголена натура». Про це пише artnet.

Порносайт анонсував застосунок раніше цього року, але після першої хвилі схвальних відгуків почалася критика. Культурні інституції звинувачують Pornhub у порушенні авторських прав, оскільки в додатку використовуються зображення робіт з колекцій музеїв. «Власники отримали повідомлення від наших юристів. Ми очікуємо, що роботи будуть негайно вилучені», — сказав представник Лувру.

Італійська галерея Уффіці зазначила, що згідно зі законодавством країни Pornhub мав попросити згоди на використання творів з його колекції в комерційних цілях. В галереї зазначають, що застосунок — виключно піар-хід й не хочуть робити з цієї ситуації міжнародний скандал та ще більше сприяти популярності сайту.

Нагадаємо, що раніше цього року Pornhub оголосили запуск застосунку з еротичними творами з колекцій різних галерей та інституцій. Крім академічного опису, автори додали іронічні підписи, а каталог також супроводжує дует порноакторів MySweetApple, які відтворюють сюжети деяких картин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: