Вакансії

Навіщо індустрії мистецтва меми?

У анонімного аккаунта @jerrygogosian (який ведуть арт-критик Джеррі Сальц і арт-дилер Ларрі Гагосян) —   15 000 підписників в Instagram. Будучи галеристом і куратором, вони знають зворотню сторону індустрії і не соромляться її висміювати.

(Переклад:Венеційська бієнале — «тихо їдеш далі будеш», але в халепу все одно потрапили)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Jerry Gogosian (@jerrygogosian) 27 Тра 2019 р. о 7:04 PDT

Ларрі, як власник галереї і куратор, розуміє дух часу, і знає, як потрібно взаємодіяти з аудиторією. Сучасне покоління мало знає про мистецтво і його історію. Тому, щоб зробити теорію більш привабливою і зрозумілою, він використовує знайомі образи з поп-культури, щоб передати конкретні поняття про сучасне мистецтво в цілому. Більша частина аудиторії — це директори і власники галерей, куратори, художники, студенти, колекціонери та організатори художніх ярмарок.

«Арт-ринок — жорстока індустрія, яка потребує великої уваги до деталей, величезних грошей і витривалості, щоб миритися з лайном, що летить з усіх боків —  це і божевільні куратори, і проблеми з логістикою, і вибагливі клієнти, а також величезні витрати на утримання художніх робіт»,— розповідає Джеррі в своєму інтерв’ю.

Працюючи в цій індустрії 7 років Ларрі зрозумів, що хтось повинен просто посміятися над індустрією мистецтва. Тому автори @jerrygogosian хочуть, щоб це був простір, де люди можуть спілкуватися і не відчувати себе такими сумними і самотніми.

Джерело: FLACON MAGAZINE

(Переклад: Про всяк випадок, я привів кураторку,

якщо не зможу пояснити свою роботу самостійно)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: