Вакансії

Мешканці Борщагівки просять відновити кінотеатр «Кристал»

Мешканці району Борщагівка просять відреставрувати будівлю кінотеатру «Кристал» у парку «Юність» та відновити його роботу. Таку петицію зареєстрували на сайті Київради.

У ній пропонують «включити в План соціально-економічного розвитку на 2021 рік питання відновлення кінотеатр “Кристал” у парку “Юність” як дитячого соціально-культурного комплексу, привести статус земельної ділянки у відповідність до рішення КМР щодо надання цій ділянці статусу парку, провести аналіз громадської думки щодо номенклатури вимог та потреб для цього об’єкту, провести публічні консультації щодо реконструкції кінотеатру “Кристал” у парку “Юність” як дитячого соціально-культурного комплексу на основі яких розробити план реконструкції та внести в перелік об’єктів інвестування». Найбільше місцеві жителі переймаються, щоб земельну територію не використали під забудову житлового комплексу.

Відкритий кінотеатр «Кристал» звели у 1970-х роках, проіснував він до кінця 80-х років. Сьогодні колишній кінотеатр – це закинута будівля, зруйнована декількома пожежами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: