Вакансії

Метрополітен отримав найбільшу в своїй історії пожертву — 125 мільйонів доларів

©today.in-24
©today.in-24

Музей Метрополітен повідомив, що йому надійшла найбільша пожертва в історії. Фінансист Оскар Тан і його дружина Агнес Сюй-Тан перерахували музею 125 мільйонів доларів. Тепер ці кошти використають на реновацію та розширення галереї модерну, яка носитиме ім’я Тан протягом як мінімум п’ятдесяти років. 

У межах реалізації проєкту, що охоплює як саму галерею, так і громадський простір, адміністрація планує витратити 500 мільйонів доларів. Реконструкція є частиною підходу директора музею Макса Голляйна до створення більш інклюзивної експозиції музейних фондів, а також пошуку варіантів включення до неї нових колекцій.«У Музею Метрополітен є можливість стати найбільш вагомим у контексті модерну та сучасності. Ми хотіли допомогти йому рухатися в цьому напрямку, що виходить за межі західного канону», — заявив Тан в інтерв’ю New York Times.

Оскар Тан — син емігрантів із Шанхаю, з 1994 року входить до опікунської ради музею. Дружина Агнес Сюй-Тан — мистецтвознавиця та археологиня, голова правління Нью-Йоркського історичного товариства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: