Вакансії

Мінкульт запустив сайт Лесі Українки до ювілею письменниці

10 лютого Міністерство культури та інформаційної політики України запустило сайт та мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен».

Сайт буде містити інформацію про заходи з нагоди 150-річчя від дня народження поетеси та письменниці. Всі події проходять під егідою міністерства та Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти. «Наразі на сайті розміщена інформація про офіційне відкриття мистецького проєкту «Леся Українка. 150 імен» з нагоди ювілейного року Лариси Петрівни Косач-Квітки. Захід відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському домі й включатиме: експозицію, перформанс, змістовні дискусії на Радіо Леся та Косач Talks, а також презентацію першого повного нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14 томах. Подію, яка стане справжнім культурно-медійним епіцентром, можна буде відвідати з дотриманням карантинних обмежень 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безплатний», — ідеться в повідомленні.

21 січня 2021 року Національний банк України до дня народження Лесі Українки випустив срібну банкноту. А 29 січня президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення ювілею письменниці на державному рівні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: