Вакансії

Мистецькі аукціони перевірять на доброчесність

14 жовтня у Монако відбудеться всесвітній річний звіт компаній Deloitte та Art Tactic. Це вже 12 конференція присвячена продажу мистецтва та колекціонування на ринку.

Головними темами звіту і конференції стануть: систематизація колекцій творів мистецтва в епоху більшої прозорості та прогноз арт-ринку до 2030 року. Зокрема також обговорять П’яту директиву про боротьбу з відмиванням грошей, прийнятої Європарламентом у 2018 році. Країни-члени ЄС повинні інтегрувати положення цієї директиви у національні закони до 20 січня 2020 року.

Ідея контролю і регулювання угод з мистецтвом виникла в Євросоюзі ще у 2016 році після скандалу з «панамськими архівами». Політики хочуть підвищити прозорість фінансових транзакцій. Тепер банки та посередники будуть зобов‘язані перевіряти особу клієнта, який купив твір мистецтва на суму десять і вище тисяч євро, та повідомляти про будь-які підозрілі дії.

Голова Британської федерації з торгівлі мистецтвом (BAMF) Ентоні Браун говорить, що у нього немає заперечень проти нового закону, проте «головне завдання BAMF тепер полягає в тісній взаємодії з урядом, щоб мінімізувати адміністративний вплив на малі підприємства».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: