Вакансії

На аукціоні Phillips продасть банки з екскрементами у форматі NFT

©White Male Artist
©White Male Artist

*Художник говорить про себе у множині (ми або вони), у тексті редакція дотримується особи множини.Аукціонний дім

Phillips на наступних торгах 29 липня продадасть 5 банок з екскрементами трансгендерних художників Cassils у форматі NFT. Про це пише artnet.

Стартова ціна за одну банку фекалій — 1800 доларів. За словами художників, цей проєкт присвячений питанню гендерної рівності, і у своїй практиці вони звертаються до тем тілесності, гомосексуальності й фемінізму. Сам проєкт $HT COIN художники називають «найвеличнішим і найамбітнішим NFT-перформансом в історії». Спершу Cassils хотіли виставляти роботи під ніком «Білий чоловік-художник», проте перед торгами вирішили розсекретити ім’я. На сайті вказано, що автори щодня дотримувалися різної дієти відповідно до раціону відомого цисґендерного чоловіка. Банки підписані іменами таких художників, як Джексон Поллок, Йозеф Бойс, Джефф Кунс, Бенксі, Дем’єн Герст, Норман Роквелл, Герхард Ріхтер та інших.

Cassils надихнулися роботою концептуаліста П’єро Мандзоні «Лайно художника» — у 1961 році митець закатав фекалії в дев’яносто консервних банок та поставив підпис. У 2016 році одну з таких банок придбали за 330 тисяч доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: