![](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2019/12/c.jpg)
На Черкащині в селі Вергуни зруйнували вітраж на вікнах будинку культури. Вітраж «Земля Черкаська» виконали художники Олександр Ворона, Дзюбан Іван, Юрій Ільченко у 1970 році. Роботу відправили на смітник, а на її місце встановили звичайні вікна. На жаль, це не єдиний випадок професійної некомпетентності влади, адже роботи незахищені. Раніше ми писали, що у Миколаєві спотворили стелу радянського періоду.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: