Підтримати

На Венеційській бієнале сучасного мистецтва Україну представлятиме галерея The Naked Room

Фасад галереї The Naked Room. Фото: Марія Павлюк
Фасад галереї The Naked Room. Фото: Марія Павлюк

За результатами рейтингового голосування на Венеційській бієнале сучасного мистецтва Україну представлятиме галерея The Naked Room. Її засновники — Лізавета Герман, Марія Ланько та Марк Віклінс, а також куратор та співзасновник ISTPublishing Борис Філоненко, покажуть у межах події мистецький проєкт «Фонтан виснаження. Висока вода». Він стане реалізацією ідеї Павла Макова.

Раніше комісія обирала між наступними проєктами: Фонд ІЗОЛЯЦІЯ з мистецьким проєктом «Санаторій “Гібридне зцілення”», The Naked Room з мистецьким проєктом «Фонтан виснаження. Висока вода», «Щербенко Арт Центр» з мистецьким проєктом «Президентка Криму» і Тетяна Кочубінська з мистецьким проєктом «Наслідки фотографії».

Нагадаємо, що 59-а Венеційська бієнале сучасного мистецтва — одна з провідних виставок сучасного мистецтва, яка проходить щодва непарні роки у Венеції. У межах події також проводять Венеційський кінофестиваль та Венеційський фестиваль архітектури. Бієнале у Венеції триватиме з 23 квітня по 27 листопада 2022 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та нажміть Ctrl+Enter.

Зберегти

Більше матеріалів

На Одеському міжнародному кінофестивалі покажуть ретроспективу Кшиштофа Кесльовського
256

На Одеському міжнародному кінофестивалі покажуть ретроспективу Кшиштофа Кесльовського

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: