![@the-village](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2022/12/wcb2zr5z_4dnbtoq5-yftq-wide-680x453.jpeg)
Національний художній музей України запустив благодійний продаж NFT картин зі своєї колекції. До неї увійшло понад 20 робіт художників, пише музей на своїй сторінці у фейсбук.
Виручені кошти спрямують на підтримку інституції під час повномасштабної війни. Зокрема, для посилення захисту колекції та укріплення будівлі. Також частину коштів планують витрати на підтримку проєктів оцифрування в NAMU та колекцій в інших музеях України. Першу серію з чотирьох творів мистецтва, випущену обмеженим тиражем, можна буде придбати за посиланням з 7 грудня.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: