Вакансії

Національний музей історії України представив нову назву та айдентику

Національний музей історії України проводить ребрендинг, першими результатами якого стала айдентика та нова назва. Візуальну концепцію безкоштовно розробило креативне агентство Tabasco.

Нову назву скоротили до абревіатури МІСТ (Музей ІСТорії). За словами авторів, перша буква символізує лівий та правий берег України, а теза концепції — «Історія — міст, який єднає минуле та майбутнє».

«Спадщиною радянської традиції стали жахливі абревіатури, котрі використовувати у житті просто нереально. Ніхто не скаже: “А чи не сходити нам завтра у НМІУ”? Але ж музей має бути визначним місцем, про яке хочеться говорити та згадувати. Недарма Метрополітен у Нью-Йорку називає себе Мет», — пояснює креативний директор Tabasco Олександр Смірнов.

Федір Андрощук, генеральний директор Національного музею історії України, підкреслює: «Новий бренд — це не просто зміна обкладинки. Для кардинальних змін потрібен час. І ми маємо чітко розуміти, як і куди рухаємося. Історичний музей — це не лише про зберігання та демонстрацію експонатів. Образ мосту унаочнює прагнення поєднувати часи та культури. Новий бренд маніфестує стратегію розвитку музею».

Національний музей історії України або МІСТ одним із перших закладів культури у 1991 році отримав статус Національного і відтоді має сучасну назву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зберегти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: