Вакансії

«Ніч музеїв» проведуть у Харкові, Києві та Львові у форматі телемосту

Cергій Жадан у ЛітМузеї в Харкові @ukrainer
Cергій Жадан у ЛітМузеї в Харкові @ukrainer

Харківський ЛітМузей, що зачинив свої двері з першого дня повномасштабної війни, планує провести щорічну акцію «Ніч музеїв» 21 травня. Організатори хочуть об’єднати за допомогою телемосту Харків, Київ і Львів. Захід під гаслом Миколи Хвильового «Геть від Москви!» відбудеться частково онлайн. 

Акція розпочнеться о 12:00 і триватиме до 21:00. Місце проведення у Харкові не повідомляється, натомість у Києві захід відбудеться в музеї Булгакова, а у Львові — у Муніципальному мистецькому центрі за попередньою реєстрацією в гугл-формі. Зазначається, що прямий ефір в соцмережах не проводитиметься, але наступного дня запис трансляції опублікують на сторінках інституцій.

«Початок повномасштабної війни рф проти України змусив нас ще раз переконатися в актуальності гасла “Геть від Москви!”, виведеного століття тому з позиції Миколи Хвильового щодо орієнтації української літератури не на російські, а на європейські стилі й напрями в мистецтві. Але тепер ми скористались цим гаслом буквально, рятуючи колекцію та евакуюючи експонати. Тепер колекція в безпеці, але вона не мовчить і продовжує надихати», — зазначають організатори події.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

Великобританія та Греція розпочнуть офіційні переговори щодо репатріації мармурів Парфенона
160

Великобританія та Греція розпочнуть офіційні переговори щодо репатріації мармурів Парфенона

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: