Вакансії

Nike відмовився від співпраці з художником Томом Саксом

@nicekicks
@nicekicks

Виробник спортивних товарів Nike відмовився від колаборації з американським художником Томом Саксом. Причиною такого рішення стали звинувачення художника від його колег. За їхніми словами, у робочій студії Сакса панувала «дестабілізуюча та страшна» атмосфера.

У 2012-му році Сакс і Nike випустили лімітовану серію кросівок Mars Yard, чергова версія яких мала вийти цього року. Але за словами бренду, наразі не планується жодних релізів з художником.

Художник уже попросив вибачення перед колишніми співробітниками. «Я глибоко шкодую, якщо хтось коли-небудь відчував на собі відсутність підтримки, безпеки й реалізації у моїй студії, — але очевидно, що так було», – зізнався художник.

Скандал виник у березні, коли ексколеги Сакса на умовах анонімності розповіли про його неадекватну поведінку. Зазначається, що художник неодноразово робив недоречні коментарі щодо статі та зовнішнього вигляду колег, кидав у них різні предмети, називав сховище в підвалі «кімнатою для зґвалтувань», ходив студією у спідній білизні та обзивав співробітників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Більше матеріалів

Галерея Флорентійської академії мистецтв влаштувала візит американки звільненій директорці із Флориди 
195

Галерея Флорентійської академії мистецтв влаштувала візит американки звільненій директорці із Флориди 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: