![](https://supportyourart.com/cdn/uploads/2020/01/d0bdd0b08-2.jpg)
2019 рік став важливим для кінематографа, одна з ключових перемог — це збільшення кількості фільмів, де головна героїня — жінка. Дослідження провів Центр вивчення жінок на телебаченні й в кіно. Частка комерційно успішних фільмів зросла з 31 до 40% — максимум за всю історію кіно. Однак дискримінація жінок в кіно поки нікуди не поділася. Наприклад, дослідники помітили, що персонажі, які «з’являються більш ніж в одній сцені і сприяють розвитку історії», частіше грають чоловіки (63%) і рідше — жінки (37%). Крім того, жіночі герої рідше виявляються головними в фільмах, де режисер і / або сценарист — чоловік. Також існує розрив і в етнічному розмаїтті в кіно.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: